Profil firmy a zameranie spoločnosti APK-plus s.r.o.

Spoločnosť APK-plus s.r.o. vznikla v roku 2006 s cieľom poskytnúť zákazníkom „Systém komplexného riešenia pre výrobu, úpravu a využitie stlačeného vzduchu“ .

Prečo snami spolupracovať?

Zo spektra výrobcov a dodávateľov sa spoločnosť APK-plus s.r.o. sústredila na lídrov s dlhodobou tradíciou v oblasti výroby kompresorov , v oblasti zariadení na úpravu vzduchu /sušičky vzduchu, filtre,separátory kondenzátu/, príslušenstva a rozvodov vzduchu so zreteľom na kvalitu, tradíciu a v neposlednom rade aj na ekológiu a ochranu životného prostredia.

Autorizovaný predajca a servis

Naša spoločnosť APK-plus s.r.o. je autorizovaným obchodným a servisným strediskom pre rotačné lamelové kompresory Mattei . písať v roku 1919 pričom dodnes v nej pôsobia potomkovia zakladateľa spoločnosti.

Špecializácia

V oblasti kompresorov sa špecializujeme na rotačné lamelové kompresory Mattei , ktoré ponúkajú technické a konštrukčné riešenie kompresorovej jednotky na výroby stlačeného vzduchu. História výrobcu kompresorov Mattei firmy Ing. Enea Mattei S.p.A. sa začala písať v roku 1919 pričom dodnes v nej pôsobia potomkovia zakladateľa spoločnosti. písať v roku 1919 pričom dodnes v nej pôsobia potomkovia zakladateľa spoločnosti.

- komplexná dodávka zariadení na výrobu a pravu stlačeného vzduchu – kompresory atď.
- realizácia  rozvodov stlačeného vzduchu AL potrubím a plastovým potrubím
- predaj pneumatického náradia,
- predaj príslušenstva, šroubení, hadíc